fbpx

Blog

Sebaobrana v sebe skrýva nielen znalosť bojových či únikových stratégií. Pri povzbudzujúcej sebaobrane (ESD), ktorej sa na kurzoch venujeme, to platí niekoľkonásobne. Blog ZA SEBA je miesto, kde sa prelínajú jedinečné príbehy inštruktorov a ich žiakov z celého sveta a kde sa dozvieš o (možno nepoznaných) témach, ktoré sú zdrojom ESD filozofie a aktivít. Prajem príjemné čítanie. 

sebaobrana

Fyzická sebaobrana a jej zásady

Pri ohrození fyzického zdravia majú mnohí ľudia pocit paralýzy, pretože nevedia, ako sa môžu zachovať. Fyzická sebaobrana má však svoje zásady, o ktorých by ste

Sebaobrana pod stromček

Chcete, aby mal Váš darček hlbší zmysel? Darujte milovanej osobe kurz povzbudzujúcej sebaobrany a s ním bezpečnejší svet, ktorý sa naučí tvoriť pre seba a všetkých okolo nej.

Jednodňový intenzívny kurz

Naučte sa 5 zásad sebaobrany za 5 hodín! V jednodňovom intenzívnom kurze povzbudzujúcej sebaobrany sa zameriame najmä na verbálnu sebaobranu a asertívnu komunikáciu pri najbežnejších scenároch (vymedzenie hraníc voči cudzím ľuďom aj blízkym osobám v neželaných situáciách). Taktiež sa naučíme 2 jednoduché fyzické techniky sebaobrany.