fbpx

Kurz sebaobrany pre deti | Bratislava

Sebaobrana pre deti (7-9 rokov)

ZÁKLADNÝ KURZ
8 týždňov x 90 min. + 2 extra hodiny pre celú rodinu

Začíname 6. februára, v čase od 15:30 do 17:00.
📍 Balance DOM, Narcisová 5,  Bratislava.

Program deťom predstaví nástroje, ktoré potrebujú na identifikovanie svojich potrieb a možností v nevyžiadaných situáciách.

Využíva na to 5 základných komponentov (mysli, zakrič, odíď, bojuj, zdieľaj). Tie spoznávajú pomocou hier, veku-primeraných aktivít a diskusií.

Deti sa počas 8 týždňov naučia pracovať s intuíciou, vnímať okolie, vyhodnotiť riziko situácie, sebavedomo nastaviť a vyjadriť osobné hranice, nenásilne komunikovať, reagovať na rôzne formy nátlaku, bezpečne interagovat s ľuďmi vo fyzickom aj virtuálnom svete, ako, kde a prečo vyhľadať pomoc.

Ako bonus majú rodičia možnosť absolvovať dvojhodinový rodinný workshop spolu s deťmi, ktorý im pomôže pochopiť preberané materiály a prehĺbiť efekt programu. 

⚠️ Aktuálne nemáme nové termíny na detský kurz. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na katarinadr@zaseba.sk

Načítavam Online predaj vstupeniek, čakajte prosím…

Jednodňový intenzívny kurz

Naučte sa 5 zásad sebaobrany za 5 hodín! V jednodňovom intenzívnom kurze povzbudzujúcej sebaobrany sa zameriame najmä na verbálnu sebaobranu a asertívnu komunikáciu pri najbežnejších scenároch (vymedzenie hraníc voči cudzím ľuďom aj blízkym osobám v neželaných situáciách). Taktiež sa naučíme 2 jednoduché fyzické techniky sebaobrany.