fbpx

Aktuálna ponuka kurzov

V dôsledku opatrení spojených s pandemickou situáciou momentálne neposkytujeme fyzické kurzy sebaobrany.

O nových online kurzoch a hodinách budeme informovať na tejto stránke a prostredníctvom sociálnych sietí. Ak si nechcete nechať ujsť nové kurzy ZA SEBA a chcete byť medzi prvými, kto sa o nich dozvie, prihláste sa do ZA SEBA newslettra: Sebaobrana v maile.

Sebaobrana pre ženy: Online kurz

 2. marca, 30. marca

Ako sa môžete brániť na ulici, vo vzťahoch alebo v práci? Naučte sa používať vaše telo a hlas na sebavedomé vymedzenie hraníc a sebaobranu v rôznych situáciách. Spoznajte verbálne, fyzické a emočné nástroje sebaobrany, ktoré vám umožnia spoznať vašu (nielen) vnútornú silu.

Sebaobrana proti známej osobe

4. marca

V tomto online kurze si priblížime verbálnu sebaobranu a predvedieme scenáre, v ktorých budete mať šancu vyskúšať deeskaláciu konfliktu a vymedzenie hraníc v bezpečnom prostredí. Týmto spôsobom si vybudujete väčšiu istotu a sebavedomie pri riešení neželaných situácií v práci, škole, s príbuznými alebo kamarátmi.

Sebaobrana v kontexte partnerského násilia

11. marca

Naučte sa identifikovať vlastné hranice vo vzťahu, pokusy o ich nalomenie, spoznajte možnosti sebaobrany, pomoci v krízovej situácii a aj po nej. Kurz je ponúkaný v spolupráci s Máriou Vítekovou, vedúcou Národnej linky pre ženy zažívajúce násilie.

Sebaobrana v maile

Chcete vedieť o najbližších kurzoch ZA SEBA, dostávať pravidelné tipy na bezpečnú komunikáciu a sebaobranu, či spoznať inšpiratívne príbehy zo sveta? 

Prihláste sa do ZA SEBA newslettra a už vám nič neunikne.

Tento web používa súbory cookie pre zlepšenie poskytovania služieb a zefektívnenie prevádzky a funkcionality webu. Používaním tohto webu, bez vypnutia cookies v nastaveniach vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.