fbpx

Aktuálna ponuka kurzov

V dôsledku opatrení spojených s pandemickou situáciou momentálne neposkytujeme fyzické kurzy sebaobrany.

O nových online kurzoch a hodinách budeme informovať na tejto stránke a prostredníctvom sociálnych sietí. Ak si nechcete nechať ujsť nové kurzy ZA SEBA a chcete byť medzi prvými, kto sa o nich dozvie, prihláste sa do ZA SEBA newslettra: Sebaobrana v maile.

Sebaobrana proti známej osobe

ONLINE: 14. apríla – 17:30 – 10 €

V tomto online kurze si priblížime verbálnu sebaobranu a predvedieme scenáre, v ktorých budete mať šancu vyskúšať deeskaláciu konfliktu a vymedzenie hraníc v bezpečnom prostredí. Týmto spôsobom si vybudujete väčšiu istotu a sebavedomie pri riešení neželaných situácií v práci, škole, s príbuznými alebo kamarátmi.

(Seba)obrana proti online hejtu a trollom

Naživo na Facebooku: 6. mája – 20:00 – ZADARMO

Tento webinár ponúka náhľad do sveta tvorcov nenávistných komentárov v online priestore a ponúka stratégie, ako na nich (ne)reagovať. Dozviete sa v ňom, aké typy „hejterov“ existujú a čo na nich najlepšie funguje. Webinár je organizovaný v spolupráci so #somtu (#iamhere international) – medzinárodnou organizáciou, ktorá bojuje proti nenávisti na internete.

Sebaobrana pre ženy: Pravidelný kurz

  • 26.05. – 07.07. od 16:15 – 17: 45
  • Centrum Lilienka, Haanova 2605, Bratislava
  • Cena: 110 € (ponúkame zľavy)

Pravidelný kurz sebaobrany pre ženy ZA SEBA sa zameriava na výučbu širokej škály techník verbálnej, emocionánej a fyzickej sebaobrany s dôrazom na situáciu, schopnosti a možnosti študentiek. Naučíte sa používať svoje zmysly, hlas a telo za účelom predchádzania a zastavenia násilia od cudzej alebo blízkej osoby. 

Sebaobrana pre ženy: Jednodňový intenzívny kurz

  • 19.06. od 9:00 – 14:00
  • Centrum Rafael, Narcisová 798, Bratislava
  • Cena: 50 €

Intenzívny jednodňový kurz sebaobrany pre ženy je skvelou voľbou pre úvod do prevencie násilia a osobnej bezpečnosti. Zameriame sa v ňom najmä na verbálnu a fyzickú sebaobranu (postoj, základné údery) pri najbežnejších scenároch (pokrikovanie na ulici, strach z kráčania po meste v noci, vymedzenie hraníc voči cudzím ľuďom aj blízkym osobám). 

Sebaobrana v maile

Chcete vedieť o najbližších kurzoch ZA SEBA, dostávať pravidelné tipy na bezpečnú komunikáciu a sebaobranu, či spoznať inšpiratívne príbehy zo sveta? 

Prihláste sa do ZA SEBA newslettra a už vám nič neunikne.

Tento web používa súbory cookie pre zlepšenie poskytovania služieb a zefektívnenie prevádzky a funkcionality webu. Používaním tohto webu, bez vypnutia cookies v nastaveniach vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.